Prodej 4kk v Karlíně Rohan City

« zpět

Ref. č: cena 13.059.000,- (neplatíte provizi)
cena 13.059.000,- (neplatíte provizi)

Nabízíme k prodej byt 4kk 101m2 s balkonem, 3NP, termín dokončení za 2,5 roku ( 6/2023). Cena je včetně sklepu, parkovací místo je možné k bytu  dokoupit. Byt se nachází v budově B6, což je jedna z budou tzv. Diamant na břehu řeky Vltavy , podél Rohanského nábřeží.

Tyto byty se nachází v jedné z budov tzv. Diamanty, kde je vidět  rukopis uznávané architektky a designérky Evy Jiřičné, členky Royal Academy of Arts, jejíž práce je ověnčená řadou úspěchů ve světě. Vašemu budoucímu bydlení dodá styl a jedinečnost nejen diamantový půdorys domů, ale i další poklad, který obě budovy skrývají uvnitř. Jsou jím originálně řešená schodiště, jimiž se stala práce Evy Jiřičné pověstná a ikonická. Díky nim nabídnou obě budovy neopakovatelnou atmosféru.

Představujeme Rohan City, bytové domy Riviéra Karlín

Dva bytové domy Riviéra Karlín vyrostou při ulici Rohanské nábřeží, na samé hranici stávající karlínské zástavby. Svým rezidentům nabídnou veškeré výhody jedné z nejkrásnějších a nejpopulárnějších pražských čtvrtí, která je proslulá svou atmosférou, množstvím gastronomických možností a míst k setkávání. Jejich okolí bude zároveň plné zeleně vybízející k relaxaci, piknikům či sportovním aktivitám. Přesně v duchu celého území zeleného ostrova Rohan City, který svým obyvatelům poskytne klid a soukromí jen několik minut od centra Prahy.

Maximální počet bytů nabídne výhled do stávající zeleně karlínského břehu Vltavy a nového parku, který bude součástí výstavby projektu Rohan City. 

V rámci první a druhé etapy projektu Rohan City vznikne mezi cyklostezkou a Rohanským nábřežím nový rozsáhlý park. Hlavní město Praha dále počítá, že na přilehlém území s rozlohou přes 100 tisíc metrů čtverečních mezi cyklostezkou a řekou postupně kultivuje odpočinkovou, klidovou zónu plnou zeleně. V rámci protipovodňových opatření zde město uvažuje i o vybudování nového říčního kanálu podél pěší promenády. 

Blízkost centra Prahy patří mezi hlavní benefity nově vznikající čtvrti, která je skvěle dostupná automobilovou i městskou hromadnou dopravou, tramvají či metrem ze stanice Invalidovna. Zastávky MHD budou pro nové rezidenty v dochozí vzdálenosti.