PRODEJ BYTů 1+KK až 5+KK, DOCK, Praha 8 - Libeň

« zpět

Ref. č: SA00026
od 3 964 400 Kč do 31 920 000 Kč

Bližší informace na vyžádání.

Nové byty k prodeji v rezidenčním projektu DOCK na pravém břehu Vltavy, v klidném prostředí pod parkem Thomayerovy sady, který obklopuje protilehlý Libeňský zámek. K aktivnímu odpočinku se zde nabízí populární cyklostezka lemující celý pravý břeh řeky a spojuje místo s Karlínem i Trojou. V pěší vzdálenosti od rezidence je dostupná stanice metra B Palmovka a s ní související veškerá občanská infrastruktura.

Projekt nových bytů v Praze 8 je navržen jako soubor samostatných viladomů umístěných v nově vzniklé společné zahradě. Toto řešení umožnilo vznik menších kondominií a zároveň podtrhlo komornost projektu a soukromí rezidentů. Nové byty v Praze 8 nabízí komplexní výčet bytových dispozic od investičně zajímavých 1+kk po reprezentativní penthousy v posledních patrech. Každý byt disponuje terasou, jejichž velikost osciluje od 5 až do 50 m2. Rezidence je vybavena centrální ostrahou.

Společné prostory domů jsou dokončeny ve vysokém standardu stejně jako interiéry jednotlivých bytů. Dřevěné podlahy, dřevěná velkoformátová okna, kvalitní dlažby, obklady a sanita od renomovaných výrobců, smart-home ovládání domácnosti, bezpečnostní vstupní dveře, světelné podhledy, stejně jako parkovací stání v podzemních garážích a sklepní prostory jsou zde samozřejmostí.