Pronájem 2kk 60m2 Ledeč nad Sázovou

« zpět

Ref. č: 20212121
14.000 Kč/měsíc + poplatky 3.900,-

Naízíme k pronájmu moderní, zařízený byt 2kk v novostavbě v městě Ledeč nad Sázavou, nacházející se panoramatickém Posázaví. Možnost bydlet v překrásné lokalitě v blízkosti zeleně a s kompletní občanskou vybaveností.
Moderně zařízený klimatizovaný byt 2+kk k pronájmu nabízí svým rezidentům k užívání celých 60 m2 obytné plochy. Nemovitost je situován v prvním patře novostavby a je tvořena prostorným obývacím pokojem s kuchyňským koutem, slunnou ložnicí a designovou koupelnou. Nájemník má možnost užívání společné zahrady, prádelny, skladovacích prostor a venkovního nekrytého parkovacího stání za bezpečnostní bránou, zahrnuto již v ceně nájmu. V tomto bytovém domě máme na jednom patře volné 2 byty 2kk, pokud by byla poptávka.
Posázaví se rozprostírá po obou březích řeky Sázavy , kde leží město Ledeč nad Sázavou. Město disponuje kompletní občanskou vybaveností a je obklopeno zelení (lesopark Šeptouchov).
V blízkosti bydlení jsou mateřské, základní, střední i vyšší odborné školy. Dále pak lékárny, obchody, pošta, železniční i autobusové stanice. Autem je dostupnost po D1 90 km což je 1 hod.