Sotogrande, prodej Penthouse La Perla de la Bahia, Casares Costa, Manilva, Španělsko

« zpět

Ref. č: 221
Penthouse 127m, s terasami o velkosti 250m2 cena 550.000,- Euro

Tento výjimečný mezonetový penthouse se nachází u Středozemního moře ve druhém patře  komplexu La Perla. Nabízí přímý přístup na pláž ze zahrady. Nemovitost se skládá z prostorného obývacího pokoje s krbem, samostatné jídelny a plně vybavené kuchyně. Venkovní krytá terasa o rozloze 28 m2 s krásným výhledem do společné zahrady a na moře. Master ložnice s vlastní koupelnou a vířivou vanou, dále další dvě ložnice se sdílenou koupelnou. Velká otevřená střešní terasa ve druhém patře o rozloze 95 m2 opět s nádherným výhledem na moře a společné zahrady. Mezonetový penthouse má terakotové podlahy a klimatizaci. 1 parkovací stání a malý sklep/sklad v podzemní garáži. Rychlý a levný internet a TV; širokopásmové vlákno. Je zde možnost vytvořit další pokoj umístěním prosklených dveří na terasu obývacího pokoje.

La Perla de la Bahia je luxusní plážový komplex inspirovaný maurskou architekturou, postaveny na velmi vysoké úrovni, mimořádně pohodlné apartmány s veškerým nejnovějším vybavením, pokrytím všechny dnešních potřeby a přitom obklopen přírodou, klidem a pohodou.

Venku najdete svěží zahrady s rozsáhlou faunou, fontánami a pestrým ptactvem. Procházkou skrze ně naleznete také nádherné bazény, kde si člověk může vychutnat osvěžující vodu nebo jen tak zdřímnout na poskytnutých lehátkách. A pak je tu samozřejmě pláž a moře pár kroků od penthousu.

Při posezení na pobřeží Casares v srdci Andalusie můžete relaxovat a užívat si luxus, být v klidu a tichu pláže a zahrad a jen půl hodiny od bujarých okolních měst, jako je Estepona, Puerto Banus, Marbella a mnoho dalších.